Czym jest ReimaGO?

ReimaGO to motywująca usługa łącząca technologie ubieralne i mobilne. Zapewnia ona dzieciom całkowicie nowy wymiar aktywności, a rodzicom możliwość obserwacji, jak aktywne jest ich dziecko. Motywująca, prosta w obsłudze, a co najważniejsze - opracowana specjalnie dla dzieci! Jest to czujnik wykorzystujący technologię Suunto's Movesense, by mierzyć aktywność dziecka w ciągu dnia. Wyniki dziecka można rejestrować dzięki aplikacji na smartfon lub tablet, którą z łatwością obsłuży każdy z członków rodziny. Wyniki aktywności dziecka są przekształcane w energię dla wirtualnej postaci. W aplikacji dzieci mogą wybrać się w wirtualną i pełną aktywności podróż dookoła świata, odwiedzając m.in. metropolie czy tropikalną dżunglę. Po stronie rodzica aplikacja umożliwia ustalanie nagród za aktywność dziecka. Aplikację ReimaGO można pobrać za darmo z  AppStorelub GooglePlay. Jest kompatybilna z urządzeniami iPhone lub iPad (system iOS 9 lub nowszy) oraz Android (system Android 6.0 lub nowszy). Aby odczytać dane z czujnika, niezbędny jest Bluetooth Smart. Aplikacja jest dostępna w języku angielskim, rosyjskim i chińskim. Kup Opaska na ręke ReimaGO. Lekka i wygodna bransoletka służy do mocowania czujnika aktywności ReimaGO podczas aktywnych gier i zabaw na świeżym powietrzu!

Aplikacja Reima Go daje 

Aplikacja daje dzieciom satysfakcję i zabawę. Mogą one osiągać postępy w różnych światach gier. Im bardziej aktywnie dzieci ruszają się w świecie rzeczywistym, tym szybsze będą ich postępy w grze i tym więcej nagród zdobędą w świecie wirtualnym. W grze każdy świat to jeden poziom, a każdy poziom jest podzielony na siedem etapów. Jeden etap odpowiada docelowej dziennej aktywności dziecka. Po ukończeniu wszystkich siedmiu etapów otrzyma ono nagrodę.

Aplikacja ReimaGO wizualizuje dziecku jego ruch w ciągu dnia. Jeśli od najmłodszych lat dziecko przekona się, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu codziennym, prawdopodobnie pozostanie aktywne również jako osoba dorosła! 

ReimaGO® pomoże zmotywować Twoje dziecko do aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możecie wspólnie określić dzienny poziom aktywności, a wieczorem sprawdzić ile dziecko się ruszało w przedszkolu lub w szkole. Możesz też ustawić nowe nagrody niespodzianki, które stanowią dodatkową motywację dla dziecka.

ReimaGO motywuje całą rodzinę: w aplikacji możesz połączyć czujniki kilkorga dzieci i każdemu z nich wyznaczać dzienne cele. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby dzieci i młodzież spędzały co najmniej godzinę dziennie na różnego rodzaju aktywności fizycznej – od umiarkowanych ćwiczeń po energiczny ruch. 

Czy nadal potrzebujesz pomoc+ Kontakt Kontakt