Jaka jest różnica między produktami Reima i Reimatec? A co oznacza Reimatec+?

Nasz asortyment obejmuje produkty różnych typów i serii, zaprojektowane pod kątem konkretnych potrzeb. Aby łatwiej było je porównać i znaleźć produkt z myślą o określonym przeznaczeniu, podzieliliśmy je na trzy różne kategorie.

  • Produkty z serii Reima doskonale sprawdzą się podczas codziennych aktywności na wolnym powietrzu. Nasza kolekcja obejmuje również różnorodne modele odzieży spodniej, nadającej się do noszenia zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach zamkniętych, oraz bieliznę. Wszystkie te warstwy w odpowiednim zestawieniu pozwalają na optymalną regulację komfortu termicznego całego stroju.
  • Produkty z serii Reimatec doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych – ubrania z tej serii są wodoodporne i oddychające, wszystkie ich szwy są zgrzewane.
  • Produkty z serii Reimatec+ zostały zaprojektowane z myślą o aktywnym sporcie zimowym. Cechują się pierwszorzędnymi parametrami technicznymi i zawierają mnóstwo typowo sportowych udogodnień.

Szczegółowe informacje techniczne o produkcie można znaleźć na metce lub karcie produktu na naszej stronie internetowej. Więcej informacji o naszych seriach produktów można znaleźć tutaj.

Czy nadal potrzebujesz pomoc+ Kontakt Kontakt