Jak wybrać właściwy rozmiar?

Naszą tabele rozmiarów odzieży, obuwia, czapek i rękawiczek można znaleźć tutaj; https://www.reima.com/pl-PL/znajdz-odpowiedni-rozmiar
Dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie w odzieży w odpowiednim rozmiarze. Obcisłe ubrania mogą przeszkadzać dzieciom w swobodnej zabawie i krępować ich ruchy podczas wspinaczek. Zbyt długie lub luźne ubrania mogą utrudniać dzieciom poruszanie się oraz zaczepiać się o różne przedmioty. Odzież wierzchnia powinna być wystarczająco luźna, aby pomieścić dostateczną liczbę warstw pośrednich oraz odpowiednią ilość powietrza, by zapewnić izolację — zbyt ciasne ubrania nie będą zapewniać odpowiedniej ochrony przed chłodem.
Warto przymierzać ubrania, ponieważ mogą się nieco różnić w zależności od fasonu: w naszej kolekcji dostępne są zarówno luźne, jak i bardziej dopasowane produkty. Ponadto każde dziecko cechuje się indywidualną budową ciała.
Poproś dziecko, by przykucnęło: kombinezon nie powinien być za krótki z tyłu — musi być wystarczająco długi od kroku po szyję.
Poproś dziecko, by wyciągnęło ręce na boki: długość rękawa jest prawidłowa, jeśli mankiety zakrywają nadgarstki.
Czy nogawki spodni za bardzo się marszczą? Wybierz rozmiar mniejszy lub skróć kombinezon regulując obwód w talii. Końce nogawek mają zazwyczaj paski pod stopy lub system regulacji, by zapobiegać ich przydeptywaniu.
Jeśli długość ubrania jest prawidłowa, ale potrzeba więcej miejsca przy brzuchu lub w ramionach, należy wybrać luźniejszy krój lub większy rozmiar.

Czy nadal potrzebujesz pomoc+ Kontakt Kontakt